Zázrak za 7 dní

Gonzo - 1.8.2014
 

Na práve prebiehajúcej leteckej show Oskosh 2014 pod patronátom Zennairu postavia lietadlo za 7 dní

EAA je domovom  pre tých čo stavajú  a reštaurujú lietadlá. Na akcii  EAA AirVenture Oshkosh 2014, desaťtisíce ľudí  môžu získať skúsenosť v stavbe lietadla cez projekt “ One Week Wonder"  ( vo voľnom preklade “Zázrak za 7dní” ) – v ktorom sa štandardná stavebnica lietadla Zenair CH 750 Cruzer zmení na letuschopné lietadlo len za sedem dní !

 

Projekt “Zázrak za 7dní” presne ukáže tisícom ľudí, ako dať lietadlo dohromady od začiatku až do konca zo stavebnice,  ktorá bola dopravená do Oshkosh  práve tak, ako hociktorému  inému  staviteľovi na jeho adresu.  Naviac,  k možnosti pozorovať ako projekt  nadobúda tvar počas celého týždňa, účastníci sú pozvaní priamo k lietadlu a môžu si zanitovať “svoj nit”

 

Prvých  5000 učastníkov ktorí odtrhnú  nit, dostane pamätný odznak, digitálnu fotografiu ako dôkaz účasti na projekte,  a príležitosť zapísať sa do “ Najväčšieho stavebného denníka na svete” .  Tých, ktorí navštívia výstavný stánok, budú môcť hlasovať za  jednu  z troch farebných schém,  ktorá sa použije na dokončené lietadlo Zenair CH750 Cruzer

 

  Vladimír Záborský
 
súvisiace články :
 
 
 


comments powered by Disqus