Školenie VFR I - lety do zahraničia v Lučenci

Gonzo - 19.4.2017
 

Vážení priatelia,
 
kto má záujem lietať aj mimo našu rodnú hrudu, je vítaný v sobotu na letisku v Lučenci - Boľkovciach. Školenie bude prebiehať vo väčšom priestore, takže v zásade nie je obmedzený počet účastníkov - vojde sa tam až 50 ľudí. 
 
Cena za osobu je 35 EUR a je v nej zahrnuté aj ročné predplatné českého leteckého časopisu Flying Revue. Začiatok školenia je o 10:00 hod. v sobotu 22.apríla 2017 v budove Leteckého Športového Centra.
 
Očakávame, že sa na stretnutí nielen dozvieme rôzne skúsenosti od odborníka, ale súčasne sa aj dajú dohromady predbežné partie z rôznych letísk, na jarné a letné víkendové výlety k našim susedom.
 
Taký AeroHotel Jakabszállás u našich južných susedov vie ponúknuť príjemný víkend aj pre rodinku - kým sa chorvátske more ohreje. Ani výlet do Egeru, čo aj na jeden deň, nie je na zahodenie - kúpele a zážitkové kúpalisko potešia, práve tak ako Wiener Schnitzel na letisku vo Fertőszentmiklós Airport restaurant.
 
Letecká turistika má v našom okolí obrovské možnosti bez ohľadu na veľkosť lietadla, Cessna či Viper splnia svoju úlohu. Skúsenosti je potrebné zbierať krok za krokom, vedomosti od skúsených cestovateľov sú veľkou pomocou. Na tejto akcii stretnete veľa kolegov s podobnými plánmi na leto - aj to je prínos takejto akcie
 
Všetci ste srdečne vítaní
 
Jozef Jankovič
 


comments powered by Disqus
 

HELP pre senior pilotov

Recenzia
 

HANGÁR X interaktívne letecké múzeum Opening

Srdečne Vás pozývame na slávnostné otvorenie interaktívneho leteckého múzea na letisku v Trenčíne dňa 27. mája 2018 o 11:00 hod. Čo to znamená v našom podaní interaktívne letecké múzeum ?  Občianske združenie Aero Motor Military Club...

Gonzo - 06.04.2018
Autori
 

L-29 Delfín / photo M.Gyűrösi
Foto dňa
L-29 Delfín / photo M.Gyűrösi