Suzan Darcy - Hennemann šéfpilotka u Boeingů

Gonzo - 25.1.2015
 

Mezi současnými smutnými zprávami vás chci informovat o velice příjemné návštěvě. Minulý týden navštívila Prahu Suzan Darcy.

Dosáhla u firmy Boeing významného postavení šéfové oddělení zalétávacích pilotů a jak asi víte je držitelkou světového rekordu, když obletěla s B 777 celou zeměkouli. Podrobnější popis jejích funkcí mi slíbila poslat, protože mám povinnost předat to i do tisku.

Suzan doprovázela Dr.Ivanka Černá, která kdysi pracovala u společnosti United a posledních několik let má na starost u Boeingů prodej výcviku pilotů pro východní Evropu a Rusko. Byli jsem spolu s vedením Výcvikového střediska na večeři na žižkovské věži, druhý den bylo společné jednání na výcvikáči – nyní CATC

No a pak jsem zašel s děvčaty na pražský hrad a na večeři s výhledem na Hradčany. Líbilo se jim to velmi. Zavzpomínali jsme na dobu před 23 léty. Hodně si toho pamatovala.

Suzan odchází příští týden do důchodu a tak jí podnik umožnil cestu za vzpomínkami. Samozřejmě byly probírány případné budoucí společné aktivity CATC a Boeing. Snad nějaké budou

    Miloš Kvapil

Suzanna Darcy- Henneman  /  za materiál ďakujem Poky sen.

Suzan Darcy Suzan Darcy Suzan Darcy


comments powered by Disqus