Nové letouny v let. parku letecké školy F AIR

Gonzo - 24.3.2021
 

Benešov, 20.3.2021 – Letecká škola F AIR i v letošním roce pokračuje v rozšiřování svého letadlového parku. Nákup nových letounů zapadá a podporuje naši koncepci neustálého zkvalitňování a modernizace leteckého výcviku. Nově si naši studenti a klienti mohou zalétat na těchto letounech:

  • TECNAM P2006T -  jedná se o flexibilní a hospodárný dvoumotorový letoun, který je ve své vlastní třídě skutečně unikátní. F AIR zařadil do své flotily již sedmý kus.

TECNAM P2006T Twin se stal letounem volby nejen pro nejuznávanější organizace pro výcvik pilotů po celém světě včetně F AIR, ale i pro soukromé majitele. Je oblíbeným letounem v kategorii všeobecného letectví pro svůj osobitý styl, ovládání a velmi nízké provozní náklady. Toto dvoumotorové letadlo s vrtulemi s konstantní rychlostí a se zatahovacím podvozkem nabízí unikátní řešení pro komplexní výcvik pilotů za zlomek ceny jeho konkurentů.

  • TECNAM P92 Echo Mk.II  - skvělý italský design.

Od svého uvedení na trh v roce 1994 byl jednomotorový dvoumístný ULL TECNAM P92 vždy o několik kroků napřed. Dnešní verze, P92 Echo MkII, je vybavena pokročilou technologií, moderní avionikou a kompozitním trupem, přičemž si zachovává stejné příjemné letové vlastnosti, které jí vynesly pověst bezpečného a snadno ovladatelného letadla. Novinkou je maximální vzletová hmotnost 600 kg pro kategorii ULL.

Přijďte vyzkoušet naše nové přírůstky do společnosti F AIR.

O F AIR

Společnost F AIR, spol. s r.o. je první a dnes také největší soukromou leteckou školou v České republice, která funguje od roku 1990. Vychovává jak rekreační piloty, tak studenty, kteří se létání chtějí věnovat na profesionální úrovni, a to včetně studentů ze zahraničí. V roce 2000 se F AIR stal první českou leteckou školou splňující požadavky European Joint Aviation Rules JAR-FCL 1 a stal se tak mezinárodní leteckou školou (CZ/FTO-001). F AIR je také první českou leteckou školou certifikovanou podle standardů EASA (European Union Aviation Safety Agency; CZ/ATO-001). Letecká škola působí na letištích Benešov (LKBE), Karlovy Vary (LKKV), Příbram (LKPM) a Brno (LKTB). Společnost se dále věnuje pronájmu letadel, jejich servisu a je prodejcem letadel Tecnam a Shark v ČR. 

 

Tecnam P2006T / OK-JOY Tecnam P92 Echo Mk.II / OK-ZUK-07 Tecnam P92 Echo Mk.II / OK-ZUK-07 Tecnam P92 Echo Mk.II / OK-ZUK-07


comments powered by Disqus