Moje létaní

Gonzo - 9.1.2019
 

Sedím na zadním sedadle Trenéra v Otrokovicích  (1967)          

Moje vnučky, jedné jsou čtyři a druhé šest let, které se mnou naposledy letěly při mých sedmdesátinách, mi občas řeknou : „Dědo, ty jsi pilot, že?“ Já jim ale odpovídám, že jsem jen letec - amatér. Piloti jsou dnes ti co jezdí ve formulích, na saních, snad i na lodích, vytvářejí se pilotní projekty atd.. Můj názor je, že pokud takového pilota formule posadím do letadla a nebude to umět, tak je to přece jen řidič. Je to ale jenom můj názor a přání nazývat věci pravými jmény.

 

 

 


Podporte dobrovoľne tvorbu obsahu GonzoAviation.com


Za čiastku 2.99 Eur / mesačne môžete dobrovoľne podporiť tvorbu obsahu leteckého webu GonzoAviation.com, ktorý píšem už 6 rokov. K dnešnému dňu obsahuje 3.436 článkov nielen o histórii lietania v Česko-Slovensku

Príspevok zaplatíte prostredníctvom zvolenej platobnej metódy a súčasne si aj vytvoríte účet

Po zaplatení a následnom prihlásení sa Vám už žiadosť o príspevok nebude zobrazovať
 

Ak už ste prispeli, môžete sa prihlásiť kliknutím na odkazČlánky sa zobrazia bez žiadosti o príspevok
Sedím na zadním sedadle Trenéra v Otrokovicích  (1967)          Létání s Moravou v Liberci (1978) Studenti VŠDS Žilina při výcviku v Liberci (1986) Letušky ČSA, obě pilotky sportovních letadel při přeškolovaní na L-40 Metasokol (2012 )
Ve Zlinu-142 na pravém instruktorském sedadle se svým žákem nedaleko Vyškova ( 2007 ) Výprava libereckého aeroklubu v Jindřichově Hradci, Hurta úplně vlevo (1973) L-60S Brigadýr s kterým provádím výsadkové lety včetně propagačních mimo letiště ( 2011 ) V Hodkovicích po vyhlídkovém letu s Cessnou 172 (2011)
Zádveřice fotografované během letu do Kunovic (2007) Pamětní nášivky RAF k mým padesátinám od anglických pilotů ( 1992 )


comments powered by Disqus
 

HELP pre senior pilotov

Recenzia
 

Karol K.Kulašik - M.R. ŠTEFÁNIK 04.05.1919

Publikácia vydaná s príležitosti 100 rokov tragickej smrti gen. M.R. Štefánika Autor v úvodnej časti načrtáva vojenskú situáciu v Bratislave a na Slovensku v deň príletu jediného Ministra vojny Česko - slovenskej republiky. Haváriu...

Gonzo - 17.05.2019
Autori
 

 

 

Lietadlá
Foto dňa
Lietadlá