Lietadlá na českom a slovenskom nebi

Gonzo - 25.11.2015
 

Knižné publikácie fotografií z lietadla sú novou métou vydavateľstva CBS, s.r.o. Banská Bystrica, ktoré je známe vydávaním ručne maľovaných máp Čiech a Slovenska.

Firma už vydala knihu Hory pohľadom vtákov, Hrady a zámky so zaujímavými povesťami v slovenčine aj angličtine, ale najpredávanejšou knihou sa stala kniha Slovensko z neba. Banskobystrická firma pripravuje okrem regionálnych kníh aj knižný špeciál venovaný športovému letectvu. Kniha bude mať názov " Lietadlá na českom a slovenskom nebi ". Pre koho je táto kniha určená ? 

L-13SW Vivat / OM-7101 photo - Milo Storoška

Majiteľ firmy CBS, s.r.o. Milan Paprčka je nadšený športový pilot - lieta na motorizovanom klzáku L-13SW Vivat. Keďže ním nebol vždy, vie ako málo o športovom letectve vie široká verejnosť. A toto sa podujal zmeniť

photo - cbs.sk

Účelom vydania knihy je preto spropagovanie športového letectva na Slovensku a v Čechách. Kniha bude obsahovať viac ako 100 letových fotografií od známych očovských fotografov Petra Cígera, Andyho Cígera, Ďura Uhliara a Mila Storošku, ktorí sa špecializujú na fotografovanie lietadiel

Z ich diel bude v knihe publikované to najlepšie, takže čitateľ bude mať možnosť vidieť lietadlá v tých najnezvyčajneších pozíciách, či okolitej krajine. Je pochopiteľné, že vydavateľstvo sa zameralo najmä na lietadlá, ktoré sa vyrábali a vyrábajú v Čechách a na Slovensku.

Popri fotografiách bude pri každom lietadle aj základný technický popis a tiež príbeh lietadla. V priloženom texte bude uvedené kedy vzniklo, prečo vzniklo, na čo sa využíva, prípadne aj nejaká pikoška.

Objavia sa tu aj niektoré dopravné lietadlá, vrtuľníky, akrobatické špeciály a zaujímavé zábery z leteckých dní. Bude to kniha, ktorú bude chcieť mať každý pilot v knižnici. Bude to kniha, do ktorej bude zasnene pozerať každý chlapec, ktorého snom je stať sa pilotom.

Krst mosta SNP aeroplánom  /  photo - cbs.sk

Kniha vyjde s podporou Slovenského národného aeroklubu (SNA) a Slovenskej federácie ultaľahkého lietania (SFUL). Termín vydania je plánovaný na mesiac Marec 2016, čiže ešte pred letovou sezónou.

Takáto kniha ponúkne priestor aj pre prezentáciu firiem, ktorých činnosti sú spájené s letectvom.

Patrí aj Vaša firma medzi tie, ktorým záleží na dobrom PR spoločnosti ?

Chcete budovať dôveru medzi Vami a Vašimi zákazníkmi / partnermi / zamestancami ?

Chcete Vašich zákazníkov obdariť naozaj pekným a zaujímavým darčekom, ktorý vypovie aj o Vás ?

Pre viac informácií kontaktuje športového pilota a majiteľa vydavateľstva CBS Milana Paprčku, ktorý je tvorcom myšlienky knihy o lietadlách. 

milan@cbs.sk /  0903 660 422

pozn. Gonzo : článok je platená reklama

photo - cbs.sk
photo - cbs.sk


comments powered by Disqus