DÚ SR - Odbor letovej kalibrácie končíme !

Gonzo - 28.12.2019
 

Vážení kolegovia!

Už nie je žiadnym tajomstvom, že dňom 31. decembra 2019 Dopravný úrad končí vykonávanie letových meraní pod svojou gesciou. Ako poslednému vedúcemu, ktorý mal na starosti prevádzku lietadiel a výkon leteckých činností na tomto úrade, je mojou povinnosťou sa s vami všetkými oficiálne rozlúčiť. Zároveň sa s vami lúčim aj v mene mojich kolegov Jožka Česneka a Vladka Mikulíka.

Lúčime sa s vami po dlhých a úspešných 25 rokoch pôsobenia u Štátnej leteckej inšpekcie, neskôr na Leteckom úrade a finálne na Dopravnom úrade. Za toto dlhé obdobie sme dokázali veľké veci a aj s vašou pomocou sme sa vypracovali až na úplný profesionálny vrchol v našom obore.

Avšak život ide ďalej a my sa ako odbor presúvame pod podnik Letové prevádzkové služby SR, š.p., ktorý s cieľom kontinuálneho pokračovania vytvoril nový Odbor letovej kalibrácie.

Verím, že napriek tejto významnej zmene zostanú naše priateľské a profesionálne väzby naďalej zachované !

S pozdravom

Jaroslav Šulc

Head of Flight Calibration Department

Transport Authority

M.R. Štefánik Airport Bratislava

823 05 Bratislava

Slovak Republic

photo - airliners.sk
photo - airliners.sk
Let L-410UVP-E-LW  / OM-SYI


comments powered by Disqus
 

HELP pre senior pilotov

Recenzia
 

Výstava trosiek IL-18 / OK-NAB v Múzeu dopravy

Vážení pozostalí po obetiach leteckého nešťastia na Zlatých Pieskoch z roku 1976, vážení všetci tí, ktorí mi akokoľvek pomohli pripraviť text do knihy o nehode, dovoľte mi poslať vám poslednú pripomienku pozvánky na vernisáž výstavy trosiek z lietadla,...

Gonzo - 11.06.2021
Autori
 

 

 

Piper Meridian M500 / OK-ALT
Foto dňa
Piper Meridian M500 / OK-ALT