Cirrus Generation 6 Slovakia Demo Tour

Gonzo - 7.6.2019
 

Predstavenie nového modelu SR20 G6 s motorom Lycoming IO-390 (215 hp)

Dubová, Prievidza a Jasná. To sú tri mestá, v ktorých si v dňoch 21. - 23.6.2019 môžete vyskúšať, aké je to byť pilotom najbezpečnejšieho a najmodernejšieho lietadla vo svojej triede. Svojim vybavením je o niekoľko krokov napred a jeho interiér pripomína skôr luxusný automobil. Jeho cestovná rýchlosť je až 330 km / hod. vďaka čomu šetrí to najvzácnejšie, čo máme. Náš čas.

Vyskúšajte si na vlastnej koži, čo je to Cirrus Life a zúčastnite sa predvádzacieho letu v jednom z troch slovenských miest. Predvádzací let je spoplatnený symbolickou sumou 100 EUR, ktorá pokryje náklady na palivo a letiskové poplatky. Pre držiteľov platného pilotného preukazu bude let spoplatnený sumou 50 EUR. Pre inštruktorov bude let zdarma.

V prípade, že vám žiadna z troch lokalít nevyhovuje, prosím kontaktujte nás a dohodneme sa individuálne.

Rezervujte si svoje miesto včas:  https://cirrusdemo-svk2019.reenio.cz/sk

21. 6. Prievidza

22. 6. Dubová

23. 6. Jasná

V termínoch 21. - 23. júna budú pre vás k dispozícii 3 Cirrusy Generation 6 (SR20 / SR22 / SR22T) v rôznych farebných prevedeniach a výbave.  Ako úplnú novinku  vám predstavíme nový model SR20 s novým motorom Lycoming IO-390 (215 hp). Počas polhodinového letu sa dozviete, ako sa lietadlo Cirrus pilotuje, poskytneme vám podrobné informácie o jeho výbave, skvelých letových vlastnostiach a údržbe.

Predvedieme vám špeciálny protivývrtkový dizajn krídel, systém elektronickej stability ESP a iné bezpečnostné prvky, vďaka ktorým sa Cirrus SR stal najbezpečnejším lietadlom vo svojej triede. Symbolická cena 100 EUR zahŕňa 30 min letu (block time) so skúseným pilotom pre maximálne 3 osoby.

Viac informácií o lietadlách Cirrus nájdete na našich stránkach www.cirrus.cz

súvisiace články :  Cirrus Slovakia Demo Tour 2018

Cirrus Generation 6 Slovakia Demo Tour


comments powered by Disqus