Buy FIGHTER JETS for the UKRAINIAN AIR FORCE

Gonzo - 8.5.2022
 

O ČO IDE ?

Vážení priatelia, naše letectvo naliehavo potrebuje lietadlá. Bezpečnosť našich miest, našej armády a našich detí závisí v rozhodujúcej miere od nich, pretože teraz sú ukrajinskí piloti schopní odrážať letecké útoky na civilistov z lietadiel.

Od začiatku ruskej agresie žiadame NATO, aby nad Ukrajinou zaviedlo bezletovú zónu, alebo nám poskytlo stíhačky. Svetové vlády sa však obávajú eskalácie a rozšírenia konfliktu mimo územia Ukrajiny. Vzhľadom na takúto geopolitiku Ukrajina teraz nemôže kúpiť žiadne lietadlá. Ale ako sa ukázalo, môžeme to urobiť všetci - medzinárodné postupy na trhu so zbraňami to umožňujú.

buymeafighterjet.com/#donate

Vo všeobecnosti iniciatíva "Kúp mi stíhačku" vychádza od našich bojových pilotov, ktorí určite vedia, ako čo najefektívnejšie využiť lietadlá na víťazstvo. Celý proces získavania finančných prostriedkov prebieha legálne a transparentne. Jediné, čo je od vás potrebné, sú peniaze. Ak získame stíhačky od našich partnerov zadarmo, dary budú použité na podporu ukrajinských vzdušných síl. Správy o tom budú nasledovať.

Translated with www.DeepL.com/Translator

súvisiace články :

Rakety zničili Letecké opravovne vo Ľvove

Zostrelený ukrajinský Bayraktar TB2

Turecké drony Bayraktar nad Ukrajinou

UA Dynamics Punisher Ukrajinacomments powered by Disqus