AirFaceOne

Gonzo - 14.3.2015
 

AirFaceOne je český projekt nadšenců kolem akrobatického létání, kteří si vzali za cíl, dostat do nebe jeden krásný stroj. Díky zapojení široké veřejnosti, se tento cíl může splnit a SU-31 může vyhrávat mezinárodní soutěže společně se všemi, kdo projekt podpoří, na svých křídlech

photo - martinhales.com

Ambasadorem celého projektu je akrobatický pilot v kategorii UNLIMITED, Marek Hyka, člen reprezentace ČR v letecké akrobacii a profesionální air show pilot.  Jeho hlavním cílem pro letošní sezonu je dobré umístění na mistrovství světa ve Francii, právě na stroji Suchoi SU-31M. Tento špičkový stroj ruské výroby, je doposud zakonzervovaný v Moravské Třebové . Na uvedení do provozu a následný provoz celé sezóny je potřeba sehnat nemalé finanční prostředky.

Každý, komu není tento sport lhostejný, se však může na tomto projektu podílet a dostat ho do nebe.  „Chceme, aby team AIRFACEONE byl ze skutečných fandů a nadšenců, stačí jen malá pomoc a můžeme začít vyhrávat národní i světové soutěže“, říká o projektu Marek Hyka, několikanásobný medailista z národních i mezinárodních soutěží.

Chceme naše fanoušky zapojit do dění kolem letecké akrobacie. Možnost podívat se na letoun a soutěže z blízka. Několik fanoušků se navíc proletí v SU-29, což je dvoumístná verze tohoto špičkového stroje“, dodává Hyka.

Jeden z hlavních zdrojů jak získat potřebné prostředky na zprovoznění SU-31, je crowdfundingový portál HitHit.cz, kde je pro fanoušky tohoto projektu připraveno hned několik balíčků.

Základní balíček za 350Kč nabízí umístění fotky na letounu, slosování o let v SU-29, klíčenku "remove before flight", podpisovou kartu Marka, A4 fotografii letounu, DVD se sestřihem toho nejlepšího z Markovi akrobacie a mezinárodních soutěží, certifikát o členství v teamu AFO. Nejdražší balíček je pak za 8900Kč a příznivcům nabídne 10ti minutový a 15ti minutový let v SU-29 s Markem Hykou, foto na letounu, DVD, klíčenku, samolepku, certifikát a voucher do studia STUDIO100

Marek Hyka

airfaceone.cz

AirFaceOne AirFaceOne AirFaceOne Marek Hyka


comments powered by Disqus