AIR SYMPOSIUM Lučenec 2017

Gonzo - 3.12.2016
 

sobota  - 11. februára 2017

letisko Lučenec - Boľkovce

Začíname presne 09:00 hod., registrácia účastníkov od 07:30 hod. !
 
PROGRAM (main stage) bude určite zaujímavý a každý sa niečo naučí
 
Existujú krásne knihy o lietaní. Pri čítaní im rozumieme, avšak....  Porozprávame sa teda, ako z teórie spraviť prax podľa Braníka. (A možno tiež potvrdíme, že po prečítaní jednej teórie stovkou ľudí vyjde na povrch 101 názorov ...:)).

Vzduch je naše more... V "Géčku" nás to baví, vieme kde to je? Čo to presne je gliding area, buffer zone, FPL či letové povolenie?  Vieme sa v tom naozaj orientovať? Takže  si povieme čo nás čaká, keď ...alebo  pripomienka, aká dôležitá je komunikácia a spolupráca ohľadne priestoru, v ktorom sa pohybujeme..

Teóriu vieme, aj kde si to v praxi vyskúšať počas domáceho lietanie, ale posunieme to ďalej a počas témy Súťažné lietanie a všetky jeho aspekty  sa dozvieme, čo tí úspešní robia, aby na konci stáli na stupienkoch jedna, dva, tri...

Celé to previažeme časťou venovanou jednotlivcovi. Niečomu, o čom sa zatiaľ úplne tak nerozpráva. Psychika a výkonnosť v športe, pretože áno, plachtári športujú. Športujú už z rána, keď sa postavia pred zatvorený tranďák alebo hangár...

Šport je to spoločenský, kolektívno-individuálny. Takže budeme aj tlieskať, pretože si to zaslúži každý, kto prekoná seba, ale aj iných. A na to nesmieme zabúdať.
 

link na registráciu účastníkov
 comments powered by Disqus