AeroMobil vystavuje v Paríži a teší sa obrovskému záujmu odbornej verejnosti a médií

Gonzo - 22.6.2017
 

zľava : Patrick Hessel / AeroMobil investor, Greg Hyslop / Boeing CTO, Juraj Vaculík / CEO AeroMobil

AeroMobil reprezentuje Slovensko a inovácie na prestížnom 52. ročníku aerosalónu International Paris Air Show 2017, ktorý patrí medzi najväčšie letecké prehliadky na svete.

(Bratislava. Štvrtok, 22. júna 2017) — Na tohtoročnej výstave sa zúčastňuje viac ako 2.300 medzinárodných vystavovateľov a očakáva sa návšteva viac ako 150.000 profesionálov. AeroMobil sa predstavuje profesionálom, dodávateľom, investorom a záujemcom z oblasti letectva na najväčšom medzinárodnom fóre. Expozícia je súčasťou nového výstavného priestoru - Paris Air Lab, ktorý je zameraný na inovácie, letectvo a digitálnu technológiu. Aerosalón potrvá do 25. júna.

AeroMobil získal exkluzívne pozvanie od najvýznamnejšieho startupového akcelerátora Starburst.Aero, ktorý podporuje viacero významných začínajúcich spoločností v oblasti letectva. Je jedným zo 150 inovatívnych vozidiel, ktoré sa v Paríži prezentujú.

„Na Paris Air Show vystavujú všetci veľkí hráči v oblasti letectva. Je pre nás veľkou cťou, že si AeroMobil prišli pozrieť predstavitelia spoločností ako Aribus, alebo Boeing. Obdivujú dizajn a množstvo inovácií, ktoré sa nám v tak krátkej dobe podarilo vyvinúť. Prejavený rešpekt nám dáva obrovské odhodlanie do ďalšej práce, aby sme do konca roka 2020 dodali AeroMobil prvým zákazníkom,“ povedal zakladateľ a CEO spoločnosti AeroMobil Juraj Vaculík. 

Expozíciu AeroMobilu a Paris Air Lab navštívili desiatky významných osobností

  • Patrick Ky, výkonný riaditeľ EASA (Európska Agentúra pre Bezpečnosť Letectva)
  • Greg Hyslop, technický riaditeľ a senior viceprezident spoločnosti Boeing
  • Margaret Basic, Boeing HorizonX

súvisiace články :   AeroMobil ohlásil vstup popredného investora Martina S. Hauge

photo - aeromobil.com
photo - aeromobil.com
zľava : Patrick Hessel / AeroMobil investor, Greg Hyslop / Boeing CTO, Juraj Vaculík / CEO AeroMobil


comments powered by Disqus
 

HELP pre senior pilotov

Recenzia
 

Výstava trosiek IL-18 / OK-NAB v Múzeu dopravy

Vážení pozostalí po obetiach leteckého nešťastia na Zlatých Pieskoch z roku 1976, vážení všetci tí, ktorí mi akokoľvek pomohli pripraviť text do knihy o nehode, dovoľte mi poslať vám poslednú pripomienku pozvánky na vernisáž výstavy trosiek z lietadla,...

Gonzo - 11.06.2021
Autori
 

 

 

Jet Shark / design J. Dostál
Foto dňa
Jet Shark / design J. Dostál