AERO Friedrichshafen 2020 odloženo !

Gonzo - 6.3.2020
 

Největší letecká výstava všeobecnéholetectví AERO Friedrichshafen 2020 se v plánovaném termínu 1.- 4.dubna konat nebude !

Tato pro někoho možná překvapivá zpráva mi přišla emailem v pátek 6.3. odpoledne od ředitele výstavy Rolanda Boshe

Završila se tak naše téměř třítýdenní čilá korespondence ohledně konání AERO. Již na začátku paniky kolem koronavirusu jsem na základě mnohých dotazů našich ale i zahraničních výrobců kontaktoval pořadatele s tím, že letecká komunita by potřebovala nějakou jistotu. V té době jsem navrhoval, aby AERO vydalo prohlášení, že pokud by se výstava letos nekonala, tak že by se započítaly platby výrobců organizátorům na příští rok a tím se alespoň trochu eliminovaly ztráty výrobců. V té době to AERO nechtělo, nebo nemohlo učinit.  V emailu, který jsem dnes obdržel, se mluví o odložení na blíže nedefinované datum a možným kompenzacím vystavovatelům. Znovu jsem kontaktoval Rolanda a požádal ho, aby datum konání určili co nejdříve a nejlépe , kdyby to bylo datum v obvyklém termínu v roce 2021. Doufám, že tentokrát můj (ale asi nejsem sám, kdo tak uvažuje) názor zváží rychleji. Myslím, že pro všechny bude přijatelnější se soustředit na plnohodnotný Friedrichshafen v obvyklém termínu v roce 2021, než čekat v nejistotě.

Vzhledem k tomu, že jsme záměrně nezahájili prodej zvýhodněných vstupenek, jsou nepříjemnosti na straně LAA ČR relativně malé. Doufejme že stávající situace kolem virusu výrazně neovlivní i další plánované letecké akce LAA ČR.

O případných dalších informacích vás budeme informovat

Jan Fridrich

LAA ČRcomments powered by Disqus
 

HELP pre senior pilotov

Recenzia
 

Výstava trosiek IL-18 / OK-NAB v Múzeu dopravy

Vážení pozostalí po obetiach leteckého nešťastia na Zlatých Pieskoch z roku 1976, vážení všetci tí, ktorí mi akokoľvek pomohli pripraviť text do knihy o nehode, dovoľte mi poslať vám poslednú pripomienku pozvánky na vernisáž výstavy trosiek z lietadla,...

Gonzo - 11.06.2021
Autori
 

 

 

WT-9 Dynamic / OK-LEX
Foto dňa
WT-9 Dynamic / OK-LEX